Wspinaczka skałkowa w Krakowie | Dziecięca Rozrywka

Wspinaczka skałkowa w Krakowie

Atrakcje dla dzieci w postaci wspinaczki skałkowej w Krakowie to połączenie fitnessu i zabawy w jednym. Obiekt ten jest przyjazny zwłaszcza dzieciom i młodzieży.Wspinaczka skałkowa Kraków to miejsce pełne zabawy, gdzie dzieci mogą świetnie się bawić wewnątrz pomieszczenia, gdy jest zimno lub pada deszcz. Będą miały okazję poznać aktywność, która buduje siłę mięśni, poczucie własnej wartości i pozwala utrzymać równowagę oraz uczy, jak koncentrować się na zadaniu.


To może być aktywność, która napędzi Twoje dziecko do odkrywania swoich własnych możliwości – na wysokości! Najlepszym sposobem na naukę umiejętności wspinaczki dla dzieci jest nieuczenie się jej w ogóle. Nauka wspinaczki przychodzi naturalnie u dzieci, biorąc pod uwagę odpowiedni teren wspinaczkowy. W obiekcie wspinaczkowym dzieci i młodzież mogą uczyć się podstawowych umiejętności, takich jak m.in.: zapamiętywanie i wiązanie wiązań od doświadczonych instruktorów wspinaczkowych, którzy zadbają o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo wisząc na linach podczas nauki wspinaczki.
Dzieci często potrzebują instruktora-kogoś, kto nauczy jak obchodzić się z linami. Nasz obiekt zapewnia lekcje z instruktorem, który udzieli wszelkich potrzebnych informacji organizacyjnych.
Maksymalna wysokość ścianki wspinaczkowej wynosi 10 metrów i dzieli się na tereny dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. Wspinacze muszą mieć co najmniej 8 lat. Dzieciom w wieku poniżej 13 lat powinni towarzyszyć osoby dorosłe, które pomogą im w opanowaniu pierwszych kroków w nauce. Dzieci mogą wziąć udział w godzinowej lekcji z instruktorem, aby nauczyć się podstawowych zasad korzystania ze wspinaczki skałkowej. Ściana wspinaczkowa czynna jest codziennie od połowy kwietnia do końca października. Obiekt oferuje również wiele innych zajęć, w tym plastyczne czy muzyczne. Odwiedź stronę internetową obiektu lub zadzwoń po więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>